karahan.forumclan.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

karahan.123.st

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Moderatör olmak isteyen arkadaşlar; burayı tıklayarak başvurabilirsiniz.
Team Speak Ayarı İçin : tıklayınız
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
EVENT LİSTESİ
EVENT LİSTESİ için tıklayın...
RANKİNG SİSTEMİ
RANKİNG SİSTEMİ için tıklayın...
En son konular
» HanPara Almanın Basit Yolu
İtem Birleştirme ve Yükseltme Icon_minitimeCuma Haz. 24, 2011 8:56 am tarafından legolas307

» Oyunda yeniyim yardım lutfen..
İtem Birleştirme ve Yükseltme Icon_minitimePtsi Haz. 20, 2011 10:12 pm tarafından bilginbilgin

» YENİ BAŞLIYACAĞIM YARDIM EDİN !..
İtem Birleştirme ve Yükseltme Icon_minitimeCuma Haz. 17, 2011 3:31 am tarafından 3R3N

» S.a 68 lvlyardım
İtem Birleştirme ve Yükseltme Icon_minitimeSalı Şub. 01, 2011 2:32 am tarafından hylprst

» Elinizden Para Çıkmadan Hanpara Almanın Nacizane Yolu..
İtem Birleştirme ve Yükseltme Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 11:56 pm tarafından jandash

» CEHENNEM ANAHTARI NE İŞE YARAR
İtem Birleştirme ve Yükseltme Icon_minitimePtsi Ekim 18, 2010 12:00 pm tarafından Misafir

» %25Casus ALiNiR
İtem Birleştirme ve Yükseltme Icon_minitimeÇarş. Ekim 13, 2010 9:47 am tarafından Misafir

» Pet Çeşitleri
İtem Birleştirme ve Yükseltme Icon_minitimePerş. Tem. 15, 2010 3:00 am tarafından UchihaMaDaRa

» İlginç Hikayeler.....!
İtem Birleştirme ve Yükseltme Icon_minitimeSalı Tem. 13, 2010 1:44 am tarafından KuSi

» gül peleriniii
İtem Birleştirme ve Yükseltme Icon_minitimeC.tesi Mayıs 08, 2010 12:32 am tarafından dadan54

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 134 kişi Ptsi Tem. 31, 2017 10:03 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
Diego (160)
İtem Birleştirme ve Yükseltme Vote_lcapİtem Birleştirme ve Yükseltme Voting_barİtem Birleştirme ve Yükseltme Vote_rcap 
Ch0by (60)
İtem Birleştirme ve Yükseltme Vote_lcapİtem Birleştirme ve Yükseltme Voting_barİtem Birleştirme ve Yükseltme Vote_rcap 
akoz61 (58)
SiLentLegenD (55)
KuSi (37)
benhurum19 (35)
xxrızaxx (33)
wowwow96 (32)
legendking (26)
ustaninjayunus (23)

İtem Birleştirme ve Yükseltme

3 posters
YazarMesaj
Ch0by
Moderator
Moderator
Ch0by

Yönetici
 :

İtem Birleştirme ve Yükseltme Empty
MesajKonu: İtem Birleştirme ve Yükseltme   İtem Birleştirme ve Yükseltme Icon_minitimeC.tesi Ekim 31, 2009 6:24 pm

Merhaba Arkadaşlar Oyunda Bir Çok Arkadaşım Selestin Taşı ve Amazon Taşının Ne İşe Yaradığı Bilmiyor... Bu nedenle Sizlere Bu Taşların ne amaçla Kullanıldığını Açıklıcam...

Açıklama: Selestin ve Amazon taşı Elinizde bulunan Seçkin ve Nadir İtemlerin levelini yükseltiyo... Nasıl Yapıldığı Buyrun Beraber İnceliyelim...

Örnek:Arkadaşlar ben kendi elimde bulunan %48 sağlamlaştırılmış Level 75 Alacakaranlik İnce Bıçağını Level 85 Yapılmasını Göstericem...

1.Önce Kullanıcağınız Nadir yada Şeçkin İtemi en az %12 oranında demirciden sağlamlaştırın. Bunun için Eritme: Çakmak Taşı (%3), Kömür (%6), Demir (%9)i Altın (%12), Platin (%15) Kullanarak Yapabilirsiniz... Ben Kullandığım Level 75 Alacakaranlık İnce Bıçağını %48 Oranına Çıkardım...

İtem Birleştirme ve Yükseltme Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 170KB.
İtem Birleştirme ve Yükseltme 9107S00002

2.En Az %12 oranında sağlamlaştırdığınız nadir veya şeçkin itemi çantanıza alın ... (Benim %48 sağlamlaştırılmış Alacakaranlık İnce Bıçağım..)

İtem Birleştirme ve Yükseltme Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 166KB.
İtem Birleştirme ve Yükseltme 4169S00004

3.En Az %12 Oranında sağlamlaştırdığınız nadir veya seçkin item ile ayni level ve cins olan başka bir item bulup çantanıza alın.. Burada dikkat edilecek olan husus yeni alınan item sağlamlaştırılmamış olmalıdır... (Benim 75 level Alacakaranlık İnce Bıçağın Sağlamlaştırılmamış olan Level 75 Alacakaramlik Bıçağı)

İtem Birleştirme ve Yükseltme Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 166KB.
İtem Birleştirme ve Yükseltme 5992S00005

4. Demirci Bumin ni Seçin ve Ordan Birleştir Menüsüne Girin....

İtem Birleştirme ve Yükseltme Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 167KB.
İtem Birleştirme ve Yükseltme 9808S00006

5.Birleştir Menüsünde 2 Ayrı Yer Vardır... Malzeme ve Ekipman...

İtem Birleştirme ve Yükseltme Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 180KB.
İtem Birleştirme ve Yükseltme 9393S00029

6.En az %12 oranında Sağlamlaştırdığız Nadir veya Seçkin İtemi Ekipman Bölümüne Koyunuz... (Benim 75 Level %48 oranında Sağlaştırdığım Alacakaranlık İnce Bıçağım...)

İtem Birleştirme ve Yükseltme Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 178KB.
İtem Birleştirme ve Yükseltme 7361S00007

İtem Birleştirme ve Yükseltme Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 180KB.
İtem Birleştirme ve Yükseltme 9178S00008

7.Sonra Diğer İtemle Ayni level ve cinste olan ancak sağlaştırılmamıl olan İtemi Malzame Bölümüne Koyun.. (Benim 75Level Sağlamlaştırılmamış olan Alacakaranlik İnce Bıçağım...)

İtem Birleştirme ve Yükseltme Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 175KB.
İtem Birleştirme ve Yükseltme 4867S00009

İtem Birleştirme ve Yükseltme Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 175KB.
İtem Birleştirme ve Yükseltme 6013S00010

8. Bu aşamada Çantanızda Demirci Bumin İsteği Para Omalidir ve Birleştir Butonu Tiklanir... (Benden istenilen para 1.000.000 gümüş sikke) Bu aşamada Başarısız olma şansı vardir... Başarısız olur ise verdiğiniz para yanar... İtemler aynen kalır...

İtem Birleştirme ve Yükseltme 7967S00012

9. Eğer birleştirme başarı olur ise yeni item çantanıza düşer... (Benim %48 sağlaştırılmış 75 level alacakaranlik ince bıçağım ile sağlamlaştırılmamış alacakaranlık ince bıçağımın birleşmiş versiyonu...)

İtem Birleştirme ve Yükseltme Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 170KB.
İtem Birleştirme ve Yükseltme 5704S00013

10.Bu bölümler Amazon taşını Kapsar... Amazon taşı direk oalrak kullanilabilir ancak başarı şansını arttırmak için selestin taşı kullanılması dahi uygundur... Eğer elinizde 2 tane amazon taşı var ise bunlarda selestin taşı elde edilebilir... Nasıl mı işte bole... Çantanız da 2 tane amazon taşı olsun...

İtem Birleştirme ve Yükseltme 825S00015

İtem Birleştirme ve Yükseltme 825S00015

11.Demirci Buminden Geliştir Menüsünü seçin....

İtem Birleştirme ve Yükseltme Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 160KB.
İtem Birleştirme ve Yükseltme 6508S00017

12. Karşınıza 5 sayfalık bir menu gelir.. Üst tarafta 1/5 yazar...

İtem Birleştirme ve Yükseltme 3382S00018

13.Üst taraftaki yerden 2 sayfa ya geçin.. 2/5 yazsın...

İtem Birleştirme ve Yükseltme Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 171KB.
İtem Birleştirme ve Yükseltme 2176S00019

14.Çantanızdaki 2 amazon taşını resimdeki gibi koyun ve üret butonuna basın... Burada birlesştirme için herhangi bir ücret alınmaz. Başarısızlık sansı var yada yo kemin deilim daha hic basarısız olmadim İtem Birleştirme ve Yükseltme Icon_e_biggrinİtem Birleştirme ve Yükseltme Biggrin

İtem Birleştirme ve Yükseltme 897S00021

15. Çantanıza Selestin taşı olarak düşmüştür... Artık 1 selestin taşımız ve birleştirilmiş, en az %12 oranında sağlamlaştırılmış nadir yada seçkin bir itemımız var... Şimdi sıra geldi item yükseltmeye..

İtem Birleştirme ve Yükseltme 9818S00022

16.dilenci Homarın yanına gidin... 8379-17873 koordinatında güney kapısının hemen sağında....

İtem Birleştirme ve Yükseltme Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 160KB.
İtem Birleştirme ve Yükseltme 7529S00023

17.Dilenci homardan yükselt menüsünü seçin...

İtem Birleştirme ve Yükseltme 7555S00025

18.Karşınıza gene Malzeme ve Ekipman yazan bir pencere çıkacak...

İtem Birleştirme ve Yükseltme Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 185KB.
İtem Birleştirme ve Yükseltme 6070S00030

19.Birleştirilmiş, en az %12 oranında sağlamlaştırılmış nadir yada seçkin itemınızı ekipman bölümüne (Benim %48 oranında sağlamlaştırılmış ve birleştirilmiş level 75 alacakaranlık ince bıçağım...)i selestin taşını ise malzeme bölümüne koyun... Burada homar sizden yükseltme için gümüş sikke istiyecektir. Bu ücretinde çantanızda olamsi lazım... Daha Sonra yükselt butonuna basın.. Burada başarısız olma ihtimali vardır... Eğer başarısız olunursa selestin taşı ve istenen ücret yanar, İtema her hangi bir zarar gelmez...

İtem Birleştirme ve Yükseltme Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 181KB.
İtem Birleştirme ve Yükseltme 440S00026

İtem Birleştirme ve Yükseltme Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 183KB.
İtem Birleştirme ve Yükseltme 9625S00027

İtem Birleştirme ve Yükseltme Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 184KB.
İtem Birleştirme ve Yükseltme 5547S00028

20. Su anda itemınızı leveli yükselmiş olacaktır. Ancak %12 oranında sağlamlaştırma silinir ve birleştirme özelliği yok olur....(Benim 75 level %48 oranında sağlamlaştırdığım alacakaranlık ince bıçağım olur, 85 level %36 oranında sağlamlaştırılmış alacakaranlık ince bıçak)

NOT: Arkadaşlar 19. madde de gördüğünüz resimlerde malum benim param itemi basmak için yetersizdi... Ayrıca henuz daha level 83 tum bu nedenle ben level 85 yukseltmesini basmadim ancak 2 level sonra basıcam ona zemin hazırladim.. Bu nedenle sonuç resmini koyamadım.. Ancak basar basmaz sonuç resmini eklicem.....
Diego
Yönetici
Yönetici
Diego

Yönetici
 :

MesajKonu: Geri: İtem Birleştirme ve Yükseltme   İtem Birleştirme ve Yükseltme Icon_minitimePaz Kas. 01, 2009 3:43 am

Paylaşım için Teşekkürler. Genel Yardıma Taşındı.
https://karahan.123.st
xxrızaxx

MesajKonu: Geri: İtem Birleştirme ve Yükseltme   İtem Birleştirme ve Yükseltme Icon_minitimeCuma Ara. 04, 2009 4:53 am

Çok güzel anlatmış.Yani bana %siz ejder kaplumbağa palası lazım.Teşekkürler.

İtem Birleştirme ve Yükseltme
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İtem Yükseltme ve Silah Parlamaları
» Birleştirme nasıl yapılıyo?
» %100 ıtem basma
» İtem basma şansı