karahan.forumclan.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

karahan.123.st

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Moderatör olmak isteyen arkadaşlar; burayı tıklayarak başvurabilirsiniz.
Team Speak Ayarı İçin : tıklayınız
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
EVENT LİSTESİ
EVENT LİSTESİ için tıklayın...
RANKİNG SİSTEMİ
RANKİNG SİSTEMİ için tıklayın...
En son konular
» HanPara Almanın Basit Yolu
Oyunu Bilen Birisi Yardım Edin Bizahmet Icon_minitimeCuma Haz. 24, 2011 8:56 am tarafından legolas307

» Oyunda yeniyim yardım lutfen..
Oyunu Bilen Birisi Yardım Edin Bizahmet Icon_minitimePtsi Haz. 20, 2011 10:12 pm tarafından bilginbilgin

» YENİ BAŞLIYACAĞIM YARDIM EDİN !..
Oyunu Bilen Birisi Yardım Edin Bizahmet Icon_minitimeCuma Haz. 17, 2011 3:31 am tarafından 3R3N

» S.a 68 lvlyardım
Oyunu Bilen Birisi Yardım Edin Bizahmet Icon_minitimeSalı Şub. 01, 2011 2:32 am tarafından hylprst

» Elinizden Para Çıkmadan Hanpara Almanın Nacizane Yolu..
Oyunu Bilen Birisi Yardım Edin Bizahmet Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 11:56 pm tarafından jandash

» CEHENNEM ANAHTARI NE İŞE YARAR
Oyunu Bilen Birisi Yardım Edin Bizahmet Icon_minitimePtsi Ekim 18, 2010 12:00 pm tarafından Misafir

» %25Casus ALiNiR
Oyunu Bilen Birisi Yardım Edin Bizahmet Icon_minitimeÇarş. Ekim 13, 2010 9:47 am tarafından Misafir

» Pet Çeşitleri
Oyunu Bilen Birisi Yardım Edin Bizahmet Icon_minitimePerş. Tem. 15, 2010 3:00 am tarafından UchihaMaDaRa

» İlginç Hikayeler.....!
Oyunu Bilen Birisi Yardım Edin Bizahmet Icon_minitimeSalı Tem. 13, 2010 1:44 am tarafından KuSi

» gül peleriniii
Oyunu Bilen Birisi Yardım Edin Bizahmet Icon_minitimeC.tesi Mayıs 08, 2010 12:32 am tarafından dadan54

Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 134 kişi Ptsi Tem. 31, 2017 10:03 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
Diego (160)
Oyunu Bilen Birisi Yardım Edin Bizahmet Vote_lcapOyunu Bilen Birisi Yardım Edin Bizahmet Voting_barOyunu Bilen Birisi Yardım Edin Bizahmet Vote_rcap 
Ch0by (60)
Oyunu Bilen Birisi Yardım Edin Bizahmet Vote_lcapOyunu Bilen Birisi Yardım Edin Bizahmet Voting_barOyunu Bilen Birisi Yardım Edin Bizahmet Vote_rcap 
akoz61 (58)
SiLentLegenD (55)
KuSi (37)
benhurum19 (35)
xxrızaxx (33)
wowwow96 (32)
legendking (26)
ustaninjayunus (23)

Oyunu Bilen Birisi Yardım Edin Bizahmet

3 posters
YazarMesaj
xXTRaHoMXx

Oyunu Bilen Birisi Yardım Edin Bizahmet Empty
MesajKonu: Oyunu Bilen Birisi Yardım Edin Bizahmet   Oyunu Bilen Birisi Yardım Edin Bizahmet Icon_minitimeÇarş. Ara. 02, 2009 5:18 pm

Merhaba Arkdaslar ...Ben U4 Olmama Rağmen Oyunda Bazı Şeyleri Yeni Ogreniorum ...
Sizde Bi Sorum Olucak Kutsal Taş Savası Ne işe yarar Amaçı Nedir Neden YapilirKazanınca Ne oluyor Bu savası Biri bana geniş bi şekilde anlata bilirmi savasta ne yapilir inan bilmiorum Yok Itırın tasları gitmis -10 da Kasıcaz Fln ne anlama gelior biri bana izah edebilirmi......
Ch0by
Moderator
Moderator
Ch0by

Yönetici
 :

MesajKonu: Geri: Oyunu Bilen Birisi Yardım Edin Bizahmet   Oyunu Bilen Birisi Yardım Edin Bizahmet Icon_minitimeÇarş. Ara. 02, 2009 10:15 pm

taş savası +10 -10 hasar ıcın verılen savastır. bende pek fazla bılmıyorum ama tasların kırılması pek ıyı bısey deıl Smile
DeLi71
Super Moderator
Super Moderator
DeLi71

Yönetici
 :

MesajKonu: Geri: Oyunu Bilen Birisi Yardım Edin Bizahmet   Oyunu Bilen Birisi Yardım Edin Bizahmet Icon_minitimeC.tesi Ara. 05, 2009 7:13 pm

arkadaşım kısacası bu taş savaşı kavimin gelişmesi açısından büyük önem taşır.. mevcut düzene göre haftada iki gün olur çarşamba ve cumartesi günler saat 19:00-21:00 saatleri arasında olur..

Elinizdeki kutsal taşı kaybederseniz bu kutsal taşın size sağlamış olduğu +10 hasar artışı birden -10 a düşer.. Yani, bir moba 10k vurabiliyorken ortalama 2k vuruş hasarın azalır ve 8 k gibi oranlarla vurmaya başlarsın.. buda doğal olrak senin kasılmanda büyük bir yavaşlama meydana getir. tabiki farklı olarak ta eğer sen düşman kavimin kutsal taşını ele geçirirsen +10 hasar artışın ikiye katlanacaktır. +20 olur buda tabiki gene kasarken sana fayda sağlayacaktır.
+20 +30 veya +40 olabilmesi için ittifak bulunduğunuz kavimle birlikte tüm taşların sizlerde olması gerekir ayrıyetten de miras taşınında sizin kavimiminizde olması gerekir böylece +40 hasar artışıyla kasarsınız..

Büyük bir oran.. savaşlara katılmanın en büyük avantajı arkadaşım ilk olarak Pvp heyacanını yaşamak çarının gelişip gelişmediğini öğrenmek ve el becerisi kazanmanda büyük faydaları olacaktır.. yeni stratejiler vs vs..
Bir diğer faydası ve bence zorunluluğuda denebilir. yarın bir gün u11 veya u12 olduğunuz zaman normal hiç bir harita da seri olarak kasılamayacaksınız.. Mecburiyetten mistik Arsa da kasmak zorunda kalacaksınız arkadaşlar bir çoğunuzunda bildiği üzere mistik arsaya girebilmek içinde Kumar Buminden mi,stik bileti alıyorsunuz ve okuduğunuzda 30cp niz gidiyor.. Kısacası u11 den sonra kasmanız için cp yede büyük ihtiyaç duyacaksınız..
Hiçbir savaşı kaçırmayın derim.. Saygılarla..

Oyunu Bilen Birisi Yardım Edin Bizahmet
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Oyunda yeniyim yardım lutfen..
» Fil savaşçı nerelerden çıkar?Bilen yardım pls
» YENİ BAŞLIYACAĞIM YARDIM EDİN !..
» Oyunu Bıraktım!!!
» sıfremı degısteremıorum yardım