karahan.forumclan.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

karahan.123.st

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Moderatör olmak isteyen arkadaşlar; burayı tıklayarak başvurabilirsiniz.
Team Speak Ayarı İçin : tıklayınız
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
EVENT LİSTESİ
EVENT LİSTESİ için tıklayın...
RANKİNG SİSTEMİ
RANKİNG SİSTEMİ için tıklayın...
En son konular
» HanPara Almanın Basit Yolu
Elinizden Para Çıkmadan Hanpara Almanın Nacizane Yolu.. Icon_minitimeCuma Haz. 24, 2011 8:56 am tarafından legolas307

» Oyunda yeniyim yardım lutfen..
Elinizden Para Çıkmadan Hanpara Almanın Nacizane Yolu.. Icon_minitimePtsi Haz. 20, 2011 10:12 pm tarafından bilginbilgin

» YENİ BAŞLIYACAĞIM YARDIM EDİN !..
Elinizden Para Çıkmadan Hanpara Almanın Nacizane Yolu.. Icon_minitimeCuma Haz. 17, 2011 3:31 am tarafından 3R3N

» S.a 68 lvlyardım
Elinizden Para Çıkmadan Hanpara Almanın Nacizane Yolu.. Icon_minitimeSalı Şub. 01, 2011 2:32 am tarafından hylprst

» Elinizden Para Çıkmadan Hanpara Almanın Nacizane Yolu..
Elinizden Para Çıkmadan Hanpara Almanın Nacizane Yolu.. Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 11:56 pm tarafından jandash

» CEHENNEM ANAHTARI NE İŞE YARAR
Elinizden Para Çıkmadan Hanpara Almanın Nacizane Yolu.. Icon_minitimePtsi Ekim 18, 2010 12:00 pm tarafından Misafir

» %25Casus ALiNiR
Elinizden Para Çıkmadan Hanpara Almanın Nacizane Yolu.. Icon_minitimeÇarş. Ekim 13, 2010 9:47 am tarafından Misafir

» Pet Çeşitleri
Elinizden Para Çıkmadan Hanpara Almanın Nacizane Yolu.. Icon_minitimePerş. Tem. 15, 2010 3:00 am tarafından UchihaMaDaRa

» İlginç Hikayeler.....!
Elinizden Para Çıkmadan Hanpara Almanın Nacizane Yolu.. Icon_minitimeSalı Tem. 13, 2010 1:44 am tarafından KuSi

» gül peleriniii
Elinizden Para Çıkmadan Hanpara Almanın Nacizane Yolu.. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 08, 2010 12:32 am tarafından dadan54

Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 134 kişi Ptsi Tem. 31, 2017 10:03 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
Diego (160)
Elinizden Para Çıkmadan Hanpara Almanın Nacizane Yolu.. Vote_lcapElinizden Para Çıkmadan Hanpara Almanın Nacizane Yolu.. Voting_barElinizden Para Çıkmadan Hanpara Almanın Nacizane Yolu.. Vote_rcap 
Ch0by (60)
Elinizden Para Çıkmadan Hanpara Almanın Nacizane Yolu.. Vote_lcapElinizden Para Çıkmadan Hanpara Almanın Nacizane Yolu.. Voting_barElinizden Para Çıkmadan Hanpara Almanın Nacizane Yolu.. Vote_rcap 
akoz61 (58)
SiLentLegenD (55)
KuSi (37)
benhurum19 (35)
xxrızaxx (33)
wowwow96 (32)
legendking (26)
ustaninjayunus (23)

Elinizden Para Çıkmadan Hanpara Almanın Nacizane Yolu..

YazarMesaj
jandash

Elinizden Para Çıkmadan Hanpara Almanın Nacizane Yolu.. Empty
MesajKonu: Elinizden Para Çıkmadan Hanpara Almanın Nacizane Yolu..   Elinizden Para Çıkmadan Hanpara Almanın Nacizane Yolu.. Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 11:56 pm

Arkadaşlar burda bir çok kişi uğraşılır mı tarzı düşünecektir ancak 20 kisilik bir oyun ailesi için çok kolay ve avantajlı bir yoldur. Öncelikle kendimize bir paypal hesabı ediniyoruz. Ardından http://bux.to/?r=jandash adresinden üye oluyoruz. Bu benim referans adresim ve bu adres bana yardımcı olmanızı sağlıyor. Sizde insanların sizin üzerinizden üye olmasını sağlarsanız hem kendinizin hemde karşınızdakinin daha fazla kazanmasını sağlarsınız. Ardından üye oluyoruz. Şimdi sıra size para kazandırcak olayı yapmaya geliyor. Üyeliğinizden sonra giriş yapıyorsunuz. Surf ads deki reklamlara tıklayıp 30 sn bekliyorsunuz. Cüzi paralar gelmeye başlıyor. Belirli bir paraya ulaşınca paranızı paypal a aktarıyorsunuz ve hanparanızı alıyorsunuz. Şu an oyunda bu sistemi kullanan arkadaşlar var olduğunu biliyorum.(Alıntı Değildir.)Denemede yarar var.

Elinizden Para Çıkmadan Hanpara Almanın Nacizane Yolu..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HanPara Almanın Basit Yolu
» dönüşüm keğıdı almama yolu
» u9-u10 para kasma
» han para alım
» ParA SıKıNtInıZ VaRsA BuYrUn