karahan.forumclan.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

karahan.123.st

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Moderatör olmak isteyen arkadaşlar; burayı tıklayarak başvurabilirsiniz.
Team Speak Ayarı İçin : tıklayınız
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
EVENT LİSTESİ
EVENT LİSTESİ için tıklayın...
RANKİNG SİSTEMİ
RANKİNG SİSTEMİ için tıklayın...
En son konular
» HanPara Almanın Basit Yolu
ParA SıKıNtInıZ VaRsA BuYrUn Icon_minitimeCuma Haz. 24, 2011 8:56 am tarafından legolas307

» Oyunda yeniyim yardım lutfen..
ParA SıKıNtInıZ VaRsA BuYrUn Icon_minitimePtsi Haz. 20, 2011 10:12 pm tarafından bilginbilgin

» YENİ BAŞLIYACAĞIM YARDIM EDİN !..
ParA SıKıNtInıZ VaRsA BuYrUn Icon_minitimeCuma Haz. 17, 2011 3:31 am tarafından 3R3N

» S.a 68 lvlyardım
ParA SıKıNtInıZ VaRsA BuYrUn Icon_minitimeSalı Şub. 01, 2011 2:32 am tarafından hylprst

» Elinizden Para Çıkmadan Hanpara Almanın Nacizane Yolu..
ParA SıKıNtInıZ VaRsA BuYrUn Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 11:56 pm tarafından jandash

» CEHENNEM ANAHTARI NE İŞE YARAR
ParA SıKıNtInıZ VaRsA BuYrUn Icon_minitimePtsi Ekim 18, 2010 12:00 pm tarafından Misafir

» %25Casus ALiNiR
ParA SıKıNtInıZ VaRsA BuYrUn Icon_minitimeÇarş. Ekim 13, 2010 9:47 am tarafından Misafir

» Pet Çeşitleri
ParA SıKıNtInıZ VaRsA BuYrUn Icon_minitimePerş. Tem. 15, 2010 3:00 am tarafından UchihaMaDaRa

» İlginç Hikayeler.....!
ParA SıKıNtInıZ VaRsA BuYrUn Icon_minitimeSalı Tem. 13, 2010 1:44 am tarafından KuSi

» gül peleriniii
ParA SıKıNtInıZ VaRsA BuYrUn Icon_minitimeC.tesi Mayıs 08, 2010 12:32 am tarafından dadan54

Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 134 kişi Ptsi Tem. 31, 2017 10:03 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
Diego (160)
ParA SıKıNtInıZ VaRsA BuYrUn Vote_lcapParA SıKıNtInıZ VaRsA BuYrUn Voting_barParA SıKıNtInıZ VaRsA BuYrUn Vote_rcap 
Ch0by (60)
ParA SıKıNtInıZ VaRsA BuYrUn Vote_lcapParA SıKıNtInıZ VaRsA BuYrUn Voting_barParA SıKıNtInıZ VaRsA BuYrUn Vote_rcap 
akoz61 (58)
SiLentLegenD (55)
KuSi (37)
benhurum19 (35)
xxrızaxx (33)
wowwow96 (32)
legendking (26)
ustaninjayunus (23)

ParA SıKıNtInıZ VaRsA BuYrUn

+2
AnkaEjder
xxrızaxx
6 posters
YazarMesaj
xxrızaxx

ParA SıKıNtInıZ VaRsA BuYrUn Empty
MesajKonu: ParA SıKıNtInıZ VaRsA BuYrUn   ParA SıKıNtInıZ VaRsA BuYrUn Icon_minitimePaz Ekim 04, 2009 6:19 am

Arkadaşlar para sıkıntısı çekiyorsanız ve kahrolsun parasızlık diyorsanız bir önerim var belki işinize yarayabilir.Bir yan char açın 4-5 lwle kadar kasın sonra 13-14 lwle kadar ağaç şebeği keserek kasılın.Mutlaka eritme düşecektir.Düşen eritmeleri satın.İşte para Smile) ParA SıKıNtInıZ VaRsA BuYrUn Icon_lol ParA SıKıNtInıZ VaRsA BuYrUn Icon_biggrin +rep verebilirseniz verin.
AnkaEjder
Moderator
Moderator
AnkaEjder

MesajKonu: Geri: ParA SıKıNtInıZ VaRsA BuYrUn   ParA SıKıNtInıZ VaRsA BuYrUn Icon_minitimePaz Ekim 04, 2009 2:52 pm

Yapılabilir ama çok kısa vadeli olacağı için benim başka bir önerim var. Çarı 5o lwl kasın. Sonra her gün cehhennem mağarasına gidin. İstemediğiniz kadar eritmeniz olur.
Diego
Yönetici
Yönetici
Diego

Yönetici
 :

MesajKonu: Geri: ParA SıKıNtInıZ VaRsA BuYrUn   ParA SıKıNtInıZ VaRsA BuYrUn Icon_minitimePaz Ekim 04, 2009 3:06 pm

İkinizin de fikirleri çok güzel arkadaşlar. Her ikisi de para kazandırır. ParA SıKıNtInıZ VaRsA BuYrUn Icon_razz
https://karahan.123.st
xxrızaxx

MesajKonu: Geri: ParA SıKıNtInıZ VaRsA BuYrUn   ParA SıKıNtInıZ VaRsA BuYrUn Icon_minitimePaz Ekim 04, 2009 8:29 pm

fikir güzel ama rep veren yok rep verin ParA SıKıNtInıZ VaRsA BuYrUn Icon_biggrin ParA SıKıNtInıZ VaRsA BuYrUn Lol
SiLentLegenD
Moderator
Moderator
SiLentLegenD

MesajKonu: Geri: ParA SıKıNtInıZ VaRsA BuYrUn   ParA SıKıNtInıZ VaRsA BuYrUn Icon_minitimePaz Ekim 04, 2009 9:03 pm

En İyi Taktik Ben Kendi CharımLa Sayısız Boss Kestim Ve Eritmeler Doldu 3 Tane Yan Charımın Depo Full DoLDu Bende Yılan Char Açtım Eritmeleri Sattım 300m Smile Para Kırdım...

Not:Charınız Sağlamsa Yapın Smile
wowwow96
Moderator
Moderator
wowwow96

MesajKonu: Geri: ParA SıKıNtInıZ VaRsA BuYrUn   ParA SıKıNtInıZ VaRsA BuYrUn Icon_minitimePtsi Ekim 05, 2009 11:55 pm

Ağaç şebiği yöntemi ben keşfetmiştim konu açılmadan önce 10-15m lırmışımdır Benim para kasma tavisiyem 45-50 lvl arsı çar kasın ve kadın muğafızlarda kasın (mağaradaki)60 lvl üstü her türlü nadir sikillden biri muhakkan düşer.Hiç demedim ama arka söledi
m Hipnoz Düzeni çIkardı DEDİĞİM ŞEY TAMAMEN DOĞRUDUR
benhurum19
Moderator
Moderator
benhurum19

Yönetici
 :

MesajKonu: Geri: ParA SıKıNtInıZ VaRsA BuYrUn   ParA SıKıNtInıZ VaRsA BuYrUn Icon_minitimePaz Kas. 01, 2009 4:21 am

ARKADAŞLAR PARA SIKINTINIZ VARSA SAVAŞALRDAN VE BAZI BOSS LAR DAN ERİTME VEYA PARALAR KAZANACAKSINIZ ÖRNEĞİN: AĞAÇ ŞEBEĞİ BOSS BUZDAN HANIM BOSS DİLL AMA DEMİR TEN DÜŞER MUTANT ZEPİ DELA GİBİ
Diego
Yönetici
Yönetici
Diego

Yönetici
 :

MesajKonu: Geri: ParA SıKıNtInıZ VaRsA BuYrUn   ParA SıKıNtInıZ VaRsA BuYrUn Icon_minitimePaz Kas. 01, 2009 4:24 am

https://karahan.123.st/stat-ve-skill-rehberi-f42/drop-listesi-t9.htm

Yukarıdaki linkteki drop listesini izleyin, Faydasınız göreceksiniz.
https://karahan.123.st

ParA SıKıNtInıZ VaRsA BuYrUn
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» u9-u10 para kasma
» han para alım
» han para ıle aldıgınız ıtemlerın özellıklerı
» Set almak için en iyi nerde para kasabilirim?
» Elinizden Para Çıkmadan Hanpara Almanın Nacizane Yolu..