karahan.forumclan.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

karahan.123.st

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Moderatör olmak isteyen arkadaşlar; burayı tıklayarak başvurabilirsiniz.
Team Speak Ayarı İçin : tıklayınız
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
EVENT LİSTESİ
EVENT LİSTESİ için tıklayın...
RANKİNG SİSTEMİ
RANKİNG SİSTEMİ için tıklayın...
En son konular
» HanPara Almanın Basit Yolu
U-Ç Nedir Ne İşe Yarar Icon_minitimeCuma Haz. 24, 2011 8:56 am tarafından legolas307

» Oyunda yeniyim yardım lutfen..
U-Ç Nedir Ne İşe Yarar Icon_minitimePtsi Haz. 20, 2011 10:12 pm tarafından bilginbilgin

» YENİ BAŞLIYACAĞIM YARDIM EDİN !..
U-Ç Nedir Ne İşe Yarar Icon_minitimeCuma Haz. 17, 2011 3:31 am tarafından 3R3N

» S.a 68 lvlyardım
U-Ç Nedir Ne İşe Yarar Icon_minitimeSalı Şub. 01, 2011 2:32 am tarafından hylprst

» Elinizden Para Çıkmadan Hanpara Almanın Nacizane Yolu..
U-Ç Nedir Ne İşe Yarar Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 11:56 pm tarafından jandash

» CEHENNEM ANAHTARI NE İŞE YARAR
U-Ç Nedir Ne İşe Yarar Icon_minitimePtsi Ekim 18, 2010 12:00 pm tarafından Misafir

» %25Casus ALiNiR
U-Ç Nedir Ne İşe Yarar Icon_minitimeÇarş. Ekim 13, 2010 9:47 am tarafından Misafir

» Pet Çeşitleri
U-Ç Nedir Ne İşe Yarar Icon_minitimePerş. Tem. 15, 2010 3:00 am tarafından UchihaMaDaRa

» İlginç Hikayeler.....!
U-Ç Nedir Ne İşe Yarar Icon_minitimeSalı Tem. 13, 2010 1:44 am tarafından KuSi

» gül peleriniii
U-Ç Nedir Ne İşe Yarar Icon_minitimeC.tesi Mayıs 08, 2010 12:32 am tarafından dadan54

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 134 kişi Ptsi Tem. 31, 2017 10:03 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
Diego (160)
U-Ç Nedir Ne İşe Yarar Vote_lcapU-Ç Nedir Ne İşe Yarar Voting_barU-Ç Nedir Ne İşe Yarar Vote_rcap 
Ch0by (60)
U-Ç Nedir Ne İşe Yarar Vote_lcapU-Ç Nedir Ne İşe Yarar Voting_barU-Ç Nedir Ne İşe Yarar Vote_rcap 
akoz61 (58)
SiLentLegenD (55)
KuSi (37)
benhurum19 (35)
xxrızaxx (33)
wowwow96 (32)
legendking (26)
ustaninjayunus (23)

U-Ç Nedir Ne İşe Yarar

3 posters
YazarMesaj
wowwow96
Moderator
Moderator
wowwow96

U-Ç Nedir Ne İşe Yarar Empty
MesajKonu: U-Ç Nedir Ne İşe Yarar   U-Ç Nedir Ne İşe Yarar Icon_minitimePerş. Ekim 08, 2009 2:34 am

Bildiğiniz gibi 113 lvla geldiğinizde u1 olur.

U-Ç (Uzman-Usta Çırağı) uzman 1 ve daha üst seviyelerin 112 ve alt seviyeleri yanlarına eğitme amacıyla alması demektir.
Ustanın Çırağı yapmak istediği kişiye tıklayarak (shift + sol click yardımıyla)U-Ç teklifine basması ile U-Ç devreye girer.

Peki Yararları Nelerdir:
Uzman İçin:
-Çırak exp kastıkça uzmana erdem puanı gelir.Bu erdem puanlarını sol üst köşedeki U-Ç penceresinde görebilirsiniz.
Bu erdem puanları Bağlı olduğunuz şehirdeki (Benimki pars ona göre anlatacağım)Çağataydan saraya ışınlanarak ve Rua-Han 'dan değerlendirebilirsiniz.
20.000 erdem puanını 1 CP(Cesaret Puanı)yani katkı puanına çevirebilirsiniz.İlk çırak aldığınız kişiden size 1000000 erdem puanı gelir.Ve aynı zamanda erdem puanlarını Cp'haricinde item almak içinde kullanabilirsiniz.Oda-Hakan 'dan erdeme tıklayıp alttan eşya al tuşuna tıklayarak rastgele bir eşya alabilirsiniz (eritme,nadir itemler ,şans kağıtları vb.)

Çırak İçin:Çırağa tüm yaratıklardan %20 (%10 da olabilir)daha fazla exp gelir.Ayrıca erdem puanına göre para da gelebilir.(bu para gelme oranını henüz bilmiyorum)

Ayrıca Oda Hakan dan Zamana tıklayıp oyun içinde bulunduğunuz zamanı erdem puanına çevirebilirsiniz

NOT: Ve bu artış sadece uzman ve çırağın aynı mapta olmasıyla olur yani uzman kara sarayda ise çırakta karasarayda olmalıdır aksi taktirde bu bahsettiklerimden yararlanılamaz.Bennim bildiklerim bu eklemek istediklerinizi ekleyebilirsiniz....
Diego
Yönetici
Yönetici
Diego

Yönetici
 :

MesajKonu: Geri: U-Ç Nedir Ne İşe Yarar   U-Ç Nedir Ne İşe Yarar Icon_minitimePerş. Ekim 08, 2009 6:01 pm

Oldukça faydalı bilgiler. Konuyu herkesin faydalanması için sabitliyorum.

En son Diego tarafından Perş. Ekim 29, 2009 9:46 am tarihinde değiştirildi, toplamda 8 kere değiştirildi
https://karahan.123.st
SiLentLegenD
Moderator
Moderator
SiLentLegenD

MesajKonu: Geri: U-Ç Nedir Ne İşe Yarar   U-Ç Nedir Ne İşe Yarar Icon_minitimePerş. Ekim 08, 2009 6:02 pm

Çırak oLması İçin 50 Seviye Ve Üstü oLması Gerekir...

eKLersen Sevinirim...

U-Ç Nedir Ne İşe Yarar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Şans Ne İşe Yarar Açıklaması...
» CEHENNEM ANAHTARI NE İŞE YARAR
» Abyss Nedir?