karahan.forumclan.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

karahan.123.st

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Moderatör olmak isteyen arkadaşlar; burayı tıklayarak başvurabilirsiniz.
Team Speak Ayarı İçin : tıklayınız
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
EVENT LİSTESİ
EVENT LİSTESİ için tıklayın...
RANKİNG SİSTEMİ
RANKİNG SİSTEMİ için tıklayın...
En son konular
» HanPara Almanın Basit Yolu
Tanrı Seviyesi Olmak bilen yardım pls Icon_minitimeCuma Haz. 24, 2011 8:56 am tarafından legolas307

» Oyunda yeniyim yardım lutfen..
Tanrı Seviyesi Olmak bilen yardım pls Icon_minitimePtsi Haz. 20, 2011 10:12 pm tarafından bilginbilgin

» YENİ BAŞLIYACAĞIM YARDIM EDİN !..
Tanrı Seviyesi Olmak bilen yardım pls Icon_minitimeCuma Haz. 17, 2011 3:31 am tarafından 3R3N

» S.a 68 lvlyardım
Tanrı Seviyesi Olmak bilen yardım pls Icon_minitimeSalı Şub. 01, 2011 2:32 am tarafından hylprst

» Elinizden Para Çıkmadan Hanpara Almanın Nacizane Yolu..
Tanrı Seviyesi Olmak bilen yardım pls Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 11:56 pm tarafından jandash

» CEHENNEM ANAHTARI NE İŞE YARAR
Tanrı Seviyesi Olmak bilen yardım pls Icon_minitimePtsi Ekim 18, 2010 12:00 pm tarafından Misafir

» %25Casus ALiNiR
Tanrı Seviyesi Olmak bilen yardım pls Icon_minitimeÇarş. Ekim 13, 2010 9:47 am tarafından Misafir

» Pet Çeşitleri
Tanrı Seviyesi Olmak bilen yardım pls Icon_minitimePerş. Tem. 15, 2010 3:00 am tarafından UchihaMaDaRa

» İlginç Hikayeler.....!
Tanrı Seviyesi Olmak bilen yardım pls Icon_minitimeSalı Tem. 13, 2010 1:44 am tarafından KuSi

» gül peleriniii
Tanrı Seviyesi Olmak bilen yardım pls Icon_minitimeC.tesi Mayıs 08, 2010 12:32 am tarafından dadan54

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 134 kişi Ptsi Tem. 31, 2017 10:03 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
Diego (160)
Tanrı Seviyesi Olmak bilen yardım pls Vote_lcapTanrı Seviyesi Olmak bilen yardım pls Voting_barTanrı Seviyesi Olmak bilen yardım pls Vote_rcap 
Ch0by (60)
Tanrı Seviyesi Olmak bilen yardım pls Vote_lcapTanrı Seviyesi Olmak bilen yardım pls Voting_barTanrı Seviyesi Olmak bilen yardım pls Vote_rcap 
akoz61 (58)
SiLentLegenD (55)
KuSi (37)
benhurum19 (35)
xxrızaxx (33)
wowwow96 (32)
legendking (26)
ustaninjayunus (23)

Tanrı Seviyesi Olmak bilen yardım pls

4 posters
YazarMesaj
wowwow96
Moderator
Moderator
wowwow96

Tanrı Seviyesi Olmak bilen yardım pls Empty
MesajKonu: Tanrı Seviyesi Olmak bilen yardım pls   Tanrı Seviyesi Olmak bilen yardım pls Icon_minitimeÇarş. Eyl. 30, 2009 11:36 pm

Nasıl Tanrı(God) olunur? kaçıncı seviyeden sonra olunur? Tanrı Seviyesi Olmak bilen yardım pls Lol bilen paylaşabilirmi ?
GrayLady
Super Moderator
Super Moderator
GrayLady

Yönetici
 :

MesajKonu: Geri: Tanrı Seviyesi Olmak bilen yardım pls   Tanrı Seviyesi Olmak bilen yardım pls Icon_minitimeÇarş. Eyl. 30, 2009 11:50 pm

azıcık tahmin ve yorumla kolay bişey
nasıl 112 den sonra Uzman olunuyosa
U33 yani son Uzmanlık seviyesinden sonra Tanrı levellerine geçiş mümkündür diye biliyorum ben.
Diego
Yönetici
Yönetici
Diego

Yönetici
 :

MesajKonu: Geri: Tanrı Seviyesi Olmak bilen yardım pls   Tanrı Seviyesi Olmak bilen yardım pls Icon_minitimePerş. Ekim 01, 2009 1:09 pm

Seviye 113lvl = Uzman 1
Uzman 34 lvl = Tanrı 1
https://karahan.123.st
wowwow96
Moderator
Moderator
wowwow96

MesajKonu: Geri: Tanrı Seviyesi Olmak bilen yardım pls   Tanrı Seviyesi Olmak bilen yardım pls Icon_minitimePerş. Ekim 01, 2009 8:38 pm

En fazla Tanrı kaç olunuyor
Diego
Yönetici
Yönetici
Diego

Yönetici
 :

MesajKonu: Geri: Tanrı Seviyesi Olmak bilen yardım pls   Tanrı Seviyesi Olmak bilen yardım pls Icon_minitimePerş. Ekim 01, 2009 10:06 pm

wowwow96 demiş ki:
En fazla Tanrı kaç olunuyor

En fazla tanrı 12 olunuyor fakat emin değilim henüz oyuna gelmediği için. Kore versiyonu ile ilgili konuşmalardan duydum...
ustaninjayunus

MesajKonu: Geri: Tanrı Seviyesi Olmak bilen yardım pls   Tanrı Seviyesi Olmak bilen yardım pls Icon_minitimeÇarş. Ekim 07, 2009 8:17 pm

peki diego ne zaman gelcek şu tanrı lwl leri daha ne kadar ezilcem Tanrı Seviyesi Olmak bilen yardım pls Lol Tanrı Seviyesi Olmak bilen yardım pls Icon_twisted
Diego
Yönetici
Yönetici
Diego

Yönetici
 :

MesajKonu: Geri: Tanrı Seviyesi Olmak bilen yardım pls   Tanrı Seviyesi Olmak bilen yardım pls Icon_minitimeÇarş. Ekim 07, 2009 9:28 pm

ustaninjayunus demiş ki:
peki diego ne zaman gelcek şu tanrı lwl leri daha ne kadar ezilcem Tanrı Seviyesi Olmak bilen yardım pls Lol Tanrı Seviyesi Olmak bilen yardım pls Icon_twisted
Ne kadar geç gelirse o kdr iyidir.
Diego
Yönetici
Yönetici
Diego

Yönetici
 :

MesajKonu: Geri: Tanrı Seviyesi Olmak bilen yardım pls   Tanrı Seviyesi Olmak bilen yardım pls Icon_minitimePaz Kas. 01, 2009 2:09 pm

Gerekli cevap verilmiştir.

Tanrı Seviyesi Olmak bilen yardım pls
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» TANRI SEVİYESİ ANKETİ
» Fil savaşçı nerelerden çıkar?Bilen yardım pls
» Oyunu Bilen Birisi Yardım Edin Bizahmet
» Tanrı 4 ( Twelve Sky 2 )
» sıfremı degısteremıorum yardım